Постільна білизна Sleeper Set продається по складових, саме тому кожна одиниця має окрему упаковку, щоб при виборі Вашого індивідуального набору, будь то за допомогою конструктора на нашому сайті або на полиці в магазині, Ви могли отримати чистий, акуратно упакований продукт.
 
Однак якщо Ви хочете зробити подарунок у вигляді комплекту постільної білизни і, звичайно ж, хочете, щоб він виглядав нарядно і ефектно, у нас для Вас є послуга Gift Service: Ви можете придбати велику подарункову коробку з красивим атласним бантом, в яку буде упакований обраний Вами комплект постільної білизни. Крім того Ви можете оплатити подарунок, а доставку замовити іншому адресату і зробити таким чином приємний сюрприз.

 

 

Чим зручна така послуга, як Gift Service? Ви не обмежуєтеся звичайними стандартними наборами в коробках, які зможете знайти на полицях багатьох магазинів, а підберете саме той комплект, який точно підійде за розмірами і порадує людину, якій Ви даруєте в подарунок постільну білизну. Наші подарункові коробки - це не просто упаковка, це справжні ошатні святкові бокси, на яких так приємно і хвилююче розв'язувати стрічку в радісному передчутті приємного і красивого подарунку!
 
Чи будете Ви дарувати подарунок з рук в руки, класти під новорічну ялинку або влаштовувати сюрприз, передаючи Ваш подарунок через кур'єра, постільна білизна в подарунковій коробці обов'язково стане ефектним, приємним і найголовніше - корисним подарунком! Також у нашого менеджера можна замовити витончену листівку, на якій Ви зможете написати побажання і покласти його в коробку з подарунком.