Зустрічайте нову, неймовірно елегантну колекцію постільної білизни Burgundy. У цьому принті поєднуються соковитий, насичений основний тон і легкий, ненав'язливий візерунок «в гілочку». Дуже пишаємося тим, що цю колекцію постільної білизни Ви зможете придбати тільки у нас, адже спеціально для компанії Sleeper Set створювалася ця сатинова тканина.
 
 
Ми дуже ретельно ставимося до вибору тканин для постільної білизни. Напевно Ви можете помітити, що серед наших колекцій важко знайти настільки поширені постільні набори з яскравими кричущими принтами, яких багато на ринку. В інтернет-магазині Sleeper Set багато однотонних постільних комплектів, однак нам хотілося представити колекцію настільки ж стильну і витончену, але в тканині принт-сатин. Одним з таких стильних рішень є дрібноузорчаті сатинові тканини, з мінімальним колірним рішенням, не "перевантажені" великою кількістю відтінків. Саме такою є колекція постільної білизни Burgundy. З одного боку вона містить в собі стриманість мінімалізму, з іншого боку витонченість легкого візерунку. Тому постіль Burgundy можна використовувати як в сучасних мінімалістичних, так і в класичних інтер'єрах.
 
 
Як і будь-яка інша тканина, принт-сатин безсумнівно має свої переваги і, як у інших тканин, у неї є свої шанувальники.
 
Принт-сатин суворіша тканина, ніж сатин де люкс, через інший процес фарбування, проте за нею легше доглядати, адже вона не настільки тонка, її легше гладити і прати. І в той же час ця тканина гладка, має легкий блиск, постільна білизна з принт-сатину дуже затишна, елегантна і комфортна.
 
Традиційно ця колекція постільної білизни представлена ​​досить широкою розмірною лінійкою, з якої Ви неодмінно виберете свій ідеальний постільний комплект.