Під час чорної п'ятниці та інших великих розпродажів Ви можете побачити, що знижки на деякі товари в нашому інтернет-магазині досягають 70-80%, проте не всі складові є в наявності, так як такі знижки діють на стокові колекції постільної білизни. На щастя, у нас є онлайн-конструктор постільної білизни, за допомогою якого Ви можете підібрати відсутні предмети з регулярних колекцій до предметів з великими знижками і створити при цьому стильний і оригінальний комплект постільної білизни. Ось кілька рекомендацій щодо створення красивих і незвичайних наборів:
 
1. намагайтеся вибирати предмети з тканини однієї структури - наприклад, можна підібрати до сатинової наволочки з принтами однотонні простирадло та підковдру в сатині, в цьому випадку комплект постільної білизни буде виглядати органічно і дуже вишукано;
 
2. підбирайте предмети по тону - найчастіше постільна білизна з принтом має елементи кольору, до яких можна підібрати предмети однотонні, які тільки підкреслять сам принт і в той же час доповнять і розбавлять його;
 
3. підбирайте однотонні предмети і міксуйте їх, вибираючи кольори постільноього набору під інтер'єр Вашої спальні, в цьому випадку постіль в двох або трьох однотонних відтінках неймовірно прикрасить Вашу спальню.
 
 
Ці поради допоможуть Вам суттєво удешевити вартість постільнобого набору і в той же час придбати якісну постіль, в якій Вам буде комфортно і затишно. Слідкуйте за нашими акціями, підписуйтесь на e-mail розсилку, щоб першими отримувати інформацію про спеціальні пропозиції! Вдалих покупок!