Ми пропонуємо Вам такі варіанти доставки По Україні:

Товари доставляються протягом двох робочих днів після оформлення замовлення транспортними компаніями «Нова Пошта», «Укрпошта», тощо згідно з тарифами почтових операторів. Ви можете обрати варіант адресної доставки або доставки до найближчого відділення чи поштомату.

При оплаті наложенним платежем Ви сплачуєте вартість замовлення, послуги доставки товару, а також послуги повернення грошового переказу. При переказі грошових коштів на карту-рахунок Приватбанку, Ви сплачуєте тільки вартість доставки товару на Ваше відділення або на Вашу адресу. 

Ми повідомимо Вам номер декларації в смс, а транспортна компанія надійшле Вам смс-повідомлення після прибуття замовлення на Ваш склад. Для отримання посилки Вам необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія та знати номер декларації.

Оплата

Для клієнтів з Києва мы пропонуэмо або сплатити замовлення готівкою кур'єру при отриманні замовлення, або внести оплату на картку-рахунок Приватбанку.

Для замовлень по Україні Ви можете або сплатити замовлення при отриманні у відділенні Нової Пошти або Укрпошти тощо (у цьому випадку Ви також сплачуєте за наложенний платіж), або зробити передоплату на картку-рахунок Приватбанку.

Повернення

У термін до 14 днів з моменту доставки Вам замовлення згідно з "Законом про захист прав споживача" можливий обмін та повернення купленого Вами товару. При цьому до повернення приймаються неношені речі зі всіма ярликами та непошкодженою упаковкою. До переліку товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р., входить натільна білизна, панчішно-шкарпетні вироби, постільна білизна, перо-пухові вироби та товари для новонароджених. 

Проте покупець завжди може оглянути наші товари при покупці та переконатися в їх якості. Якщо з будь-якої причини покупець відмовляється сплатити та прийняти замовлення, вартість доставки він сплачує за свій рахунок.

При поверненні товару належної якості витрати на доставку покриває покупець. Повернення товару з браком або невидповідного Вашому замовленню здійснюється з доставкою за рахунок магазину.

Повернення коштів буде здійснене наложеним платежем або на банківську картку покупця.