gtag('config', 'AW-926895810');
Створи свій сон!
0
Мій кошик

Sleeper Set Інтернет-магазин постільної білизни

Ми створили постільну білизну Sleeper Set для Вашого комфорту. Якщо у Вас 8 подушок, Ви не бажаєте "тягнути на себе" ковдру, а загорнутися в окремі зі своєю второю половинкою, тоді постільна білизна Sleeper Set - знахідка для Вас! Купити постільну білизну за допомогою онлайн-конструктору дуже просто.

Всі складові - наволочки, простирадла, підковдри - Ви можете замовити окремо. Крім того Ви можете створити свій власний постільний набір, комбінуючи уподобані складові різних тонів. Адже часто буває, що нам комфортно спати не на 2, не на 4 подушках, як це пропонують в стандартних наборах, а, наприклад, на 3, 5 або 8 подушках. Ми хочемо, щоб наші клієнти забули про такі проблеми - все, що потрібно для гарного сну, Ви можете купити в магазині постільної білизни Sleeper Set.

В інтернет-магазині Sleeper Set Ви зможете придбати як комплект постільної білизни, так і окремі предмети, наприклад, наволочки, простирадла, підковдри, ковдри, подушки, в т.ч. непромокаючі. З різних предметів можна скласти цікавий ансамбль, який покращить комфорт Вашої спальні та допоможе гарно відпочити у будь-який час. Крім того в нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати такі елементи домашнього декору, як великі в'язані пледи ручної роботи, а також фабричні з високоякісної вовни, кашеміру, бавовни, покривала, стильні декоративні подушки. З великою турботою про своїх клієнтів ми створили банну серію Sleeper Set, в якій представлені махрові рушники найзручніших розмірів та неймовірно комфортні чоловічі та жіночі банні халати, а також жіночі та чоловічі піжами, одяг для відпочинку та сну.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете інформацію про актуальні акції та діючі знижки. Каталог інтернет-магазину постільної білизни Sleeper Set постійно оновлюється новою білизною, комплектами та аксесуарами, які доповнені детальним описом та якісними фотографіями. Гнучкі ціни, висока якість, підтведжена сертифікатами, зручні умови оплати та оперативна доставка - ті переваги, які ми можемо запропонувати своїм клієнтам. Працюючи над створенням нових товарів, продумаючи  до деталей дизайн та колір, ми турбуємося про Ваш комфорт та стоїмо на варті здорового та спокійного сну. Якість виробництва та тканин, яку ми обираємо для постільної білизни, є для нас найважливішими критеріями в розвитку торгової марки Sleeper Set: тільки 100% бавовна, високий професіоналізм та відповідальність при виробництві, найсуворіший контроль якості - принципи, від яких ми не відступимося. Саме тому багато наших клієнтів вже оцінили якість постільної білизни Sleeper Set та повертаються в наш інтернет-магазин  за новими покупками. Особливо приємним для нас є той факт, що наші покупці за кордонами України, обрали постільну білизну Sleeper Set, маючи можливість купувати постільну білизну лідуючих світових брендів, і при цьому знов і знов повертаються до нас, відмічаючи високу якість та комфорт, а також зручність придбання постільної білизни по складових.

Сон - це дорогоцінний час для поновлення сил, містичний час, коли можливо поринути у іншу реальність, коли жодна дрібниця не повинна завадити нашому відпочинку. Постільна білизна з сатину, попліну та ранфорсу найвищої якості ніжно окутає Вас, його шовковиста структура спріятиме повному розслабленню, 100% натуральний склад тканини створить особливий температурний комфорт.

Вгору