Нескінченні чарівні казки, світло свічок, теплий і затишний вечірній будинок, ароматний запах приготованої вечері - така ідилічна картина надихнула нас на створення в'язаних пледів і декоративних подушок ручної роботи Irish Tales. Нам хотілося створити щось неймовірно затишне і домашнє, тому ми зв'язали великі теплі пледи в ірландському стилі з пухнастими милими помпонами. Здається, що, загорнувшись в такі пледи, казки слухають не тільки дітки, а й міфічні істоти, що живуть поруч - ельфи, феї, леприкони ...
 
 
Адже дім для кожного є священним і найчарівнішим місцем. І, звичайно, домашні та найзатишніші в'язані пледи повинні бути дуже м'якими і натуральними, тому для їх виготовлення ми вибрали 100% вовну альпаки. В'язані пледи Irish Tales, як і інші пледи Sleeper Set, є не просто декором, це дуже якісні речі, виконані з дорогої чудовою пряжі. Однак в якості декору вони перевершать всі Ваші очікування: об'ємна структура ірландських візерунків, великі помпони по краях перетворять інтер'єр Вашого дому, несучи надзвичайний казковий затишок.
 
У цій серії ми представляємо також декоративні подушки двох розмірів 40х40 см і 50х50 см, які доповнюють в'язаний плед, так і створюють ансамбль в різних розмірах.
В'язані декоративні наволочки мають приховані застібки на блискавках, тому Ви можете легко знімати їх і прати.
 
Меланжева структура вовняної нитки виглядає особливо мило і затишно в наборі в'язного пледу та декоративних подушок. Дуже оригінально поєднувати в'язані предмети декору з декоративними подушками, виконаними з тканини, які Ви також можете знайти в нашому інтернет-магазині. Також об'ємний в'язаний плед може служити в якості покривала в Вашій спальні, це дуже ошатно і до того ж дуже практично, адже якщо Ви замерзнете або приляже почитати, то, не розстилаючи ліжко, швидко зможете затишно загорнутися в м'який і теплий плед.
 
З вовняними в'язаними пледами ручної роботи з серії Irush Tales Ваші вечора будуть казково теплими, чарівними та затишними.