Природа вирішила трохи загальмувати цивілізацію. І ось ми вже читаємо новини, що в Китаї стало чистішим повітря, зник смог, а у Венеції вода у каналах набула блакитного кольору і такої прозорості, яку давно не спостерігали, а ще до каналів повернулися лебеді. І ось чорний лебідь повертає справжніх білих. Можливо, час карантину - це і для нас час перезавантаження і очищення, повернення до своїх коханих і рідних, вдосталь часу, який ми проведемо разом. Впевнені, що все буде добре і все накраще!

Так, для економіки настають важкі часи, особливо для такої слабкої, як наша, тому просимо Вас підтримати нас, як українського виробника, щоб всі, хто працює в компанії Sleeper Set вчасно могли отримати заробітні плати, адже наші люди дійсно працюють на совість і без будь-яких вагань можуть гарантувати Вам якість нашої продукції!

Друзі, магазин Sleeper Set у Cosmopolite Multimall / ТРЦ "Космополіт" / ТРЦ "Космополит" припиняє свою роботу на час карантину, але Ви легко можете замовити всі необхідні і такі затишні речі для дому онлайн